8. veebruari Puhata ja mängida: Apex Legends on tõeline positiivne üllatuspomm

See nädal lõhkes üllatuspomm nimega Apex Legends, mis on Titanfalli tegijate uus mäng, mida saab ka kohe mängida. Ja me oleme seda teinud.

Martin on mänginud hävituslennukimängu Ace Combat 7: Skies Unknown ja me kõik oleme edasi mänginud Resident Evil 2. Rein aga on täiestilangenud Stardew Valley lõksu.

Uudistest agaon Apex Legendsi järel teisel kohal Muul Electronic Artsi mängud, mis lähima aasta jooksul välja tulevad. See aasta on ka oodata uut ja väiksemat Nintendo Switchi. Ja juba reedel tuleb välja uus Eesti mäng nimega Voidship: The Long Journey.

Soovituseksaga on teine Eesti mäng Shortest Trip to Earth, mis maksab 12 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.