9. aprilli Puhata ja mängida: Kõik räägivad Outridersist, aga kas see on ka hea?

Rainer räägib, mis on praeguse aja üks kuumemaid mänge Outriders ja kas sa peaksid ka seda mängima.

E3 suur mängumess aga tuleb sel aastal teistmoodi ja meil on mitu teemat, kus räägime Sony ja Microsofti kohati väga veidrast konkurentsist. PUBG Lite pannakse kinni, aga Pac-Mani Battle Royale tuli asemele.

Rainer on mänginud peale Outridersi Narita Boy’d, Rein on Evil Genius 2 lainel olnud ja Martin ka. Lisaks räägib Rein, kas Crash Bandicooti mobiilimäng saab olla hea.

Soovituseks on Humble Bundle’is Devolveri mängude suur soodusmüük.

Lingid:

https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-06-this-years-e3-will-be-a-free-virtual-event-esa-confirms https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-04-heres-when-free-to-play-pubg-lite-shuts-down https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-07-pac-man-99-is-the-next-nintendo-switch-online-battle-royale https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-03-playstation-owners-have-to-fork-out-full-price-for-the-sony-developed-mlb-the-show-21-but-xbox-owners-get-it-day-one-via-game-pass https://twitter.com/Wario64/status/1379948269497802755 https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-08-bethesda-delays-deathloop-again https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-07-stop-motion-style-space-adventure-harold-halibut-looks-sublime-in-new-story-trailer https://lvlup.ee/

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.