9. novembri Puhata ja mängida: Diablo skandaali varjus leidsime üles aasta parima mängu

Blizzard kuulutas välja Diablo mobiilimängu ja inimesed eesotsas Reinuga on väga vihased. Selle varjus aga leidsime mängu nimega The Return of Obra Dinn, mis on uskumatult hea.

Uudistes räägime veel sellest, et Ubisoft puhastab enda mänge, tulemas on Warcraft III uusversioon ja PUBG tuleb lõpuks ometi PlayStation 4-le.  Square Enixil läheb erakordselt halvasti.

Mängudest räägime veel sobivalt Diablo III-st, aga ka Tetris Effectist ja loomulikult Red Dead Redemption 2-st. Ja Rein käis korra World of Warcraft Classicu demos.

Soovituseks on Destiny 2, mis on arvutile tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.