Täna räägime sellest, et ilmselt tuleb PlayStation Now striimiteenus veebruaris ka Eestisse, lubades PS2 ja PS3 mänge mängida ja PlayStation 4-ga.

Sel nädalal saime teada, et virtuaalne põllumajandus on nüüd ametlikult e-sport ja Cyberpunk 2077 põhikirjutaja läks hoopis Blizzardisse. Ja Rein tahab väga rääkida HTC uuest VR-peakomplektist Cosmos.

Mängudest tegi Martin läbi Day of the Tentacle Remastered versiooni, proovisime The Grand Touri mängu, räägime veel Resident Evil 2 demost ja Stardew Valley’st.

Soovituseks on Deponia kogumik, mis on Humble Bundle’is tasuta. Kui tahad raha maksta, siis PS4-le on Doom 8 eurot ja Injustice 10 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.