Täna räägime pikalt ja põhjalikult uutest Nvidia graafikakaartidest, mis on üllatavalt paljulubavad. Rein lubas ühe ka osta, aga millise?

Hlab uudis on ka – Vlambeer pandi kinni. Nintendol on ainult häid uudiseid, tulemas on Mario Battle Royale ja väga palju Nintendo remastereid, osad ka on väga oodatud. Veel rohkem Playstationi mänge tuleb arvutile, aga PS5 ei toeta ilmselt PS1, PS2 ja PS3 mänge ning Doomi lisapakk on eraldiseisev mäng. Rein räägib ka edasi ellujäämismängust Green Hell.

Soovituseks on PlayStationi Essential Picks soodusmüük.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.