Puhata ja mängida septembri 2018 kokkuvõte!

Tere lugeja, vaataja, kuulaja! Katsetame uut formaati, mis ehk annab võimaluse kuu lõpus pilgu peale visata meie tegemistele, leida ehk midagi, mis vahele jäänud või tagasi tulla millegi poolelijäänu juurde. Nagu ikka, on meie saade eetris neljapäeviti kell 19:00 Youtubes, nüüd oleme lahendanud ehk ka suurema osa tehnilisi probleeme, kuid ehk on jäänud märkamata, et kuigi uued saated ilmuvad näiteks ka Spotifys, siis Raadio1.ee’sse need kahjuks enam ei jõua. Kui aga keegi soovib väheke tihemini mängimisele kaasa elada, siis Rainer üritab korra nädalas natuke vanu mänge meie Twitchi kanalile striimida ja sellele veidi elu sisse puhuda. Seega asju toimub! Aga pikema jututa, millega septembris tegelesime?

Saated:

328. saade, Rainer tegi Spider-Mani läbi ja Rein mängis Two Point Hospitali.

YouTube player

329. saade, Martini muljed Call of Duty beetast ja Rainer tegi läbi Donut County. Kui soovid näha, kuidas keegi ei suuda sirget nägu hoida, siis hüpata kohe 1:11:43

YouTube player

330. saade, Rainer ja Rein proovivad samuti COD beeta ära ja arutame mis võiks jõuda PS1 classic-konsoolile

YouTube player

331. Saade, Rainer ja Rein on mänginud Tomb Raiderit mis kummalegi eriti ei meeldi. Samas kurvastab kõiki Telltale Gamesi kinnipanek.

YouTube player

Mänguvideod:

Marvel’s Spider-Man, Rainer ja Martin:

YouTube player

Two Point Hospital, Martin ja Rein:

YouTube player

Donut County, Rainer ja Martin – Rainer ütleb 20 korda auk ja Martin 7. Loetud.

YouTube player

Shadow of The Tomb Raider, Rein, Martin ja Rainer:

YouTube player

Rainerile on mõnd aega ühe Nintendo64 kasseti välimus närvidele käinud ning ta otsustas selle suhtes midagi ette võtta ja loomulikult protsessi ka filmida:

YouTube player

Lisaks käis Rein see kuu ka Terevisioonis rääkimas Fortnite edust:

 

Patreon:

Kui sellest jäi väheks, siis veel mõned lugemis-vaatamissoovitused:

YouTube player
Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.