Puhata ja mängida – 100 – 28.03.2014

Sajas saade! Martin ja Rainer mängisid PS4-l ja Xbox One’il läbi Metal Gear Solid V: Ground Zeroesi ehk kahetunnise looga proloogi MGS V: The Phantom Painile. Külas on Brent Post, kes töötab Electronic Artsis ja räägib meile sealsest elust, Need for Speedi filmist ja Battlefield 4-st.Sajanda saate uudiste põhifookus on Facebookil, kes ostis ära Oculus Rifti. Mida sellest arvata? Notch seda igaljuhul heaks ei kiida. Lisaks räägime veel väga veidrast uue Wolfenstaeini Collecto’s Editionist, milles polegi mängu ennast, ja saame teada, et Far Cry 4 toimub Himaalaja mägedes, millalgi järgmise aasta esimeses pooles. Eelmise aasta üks PS3-hitte The Last of Us jõuab ka PS4-le sel suvel, vähemalt kuulujutud väidavad nii ning Luftrausers müüs end kahe päevaga kasumisse.

Mängudest räägime peale Metal Gear Solid V: Ground Zeroesi viimast korda pikemalt Titanfallist ning Martin räägib kahest PS4 tasuta mängust (kui sul on PS+): Contrast ja Dead Nation: Apocalypse Edition. Rein mängis selle aasta üht kõige üllatavamat mängu Rambo: The Video Game ja võttis taas ette Don’t Starve’i.

Soovituseks on sel nädalal Dead Space, mille saab Originist kätte sootuks tasuta kuni 8. maini.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.