Puhata ja mängida – 101 – 04.04.2014

Ei, me ei räägi sellest, kumb on parem, küll aga räägib Sten Kohlmann, kui hea on Dark Souls 2 ja Rein hindab Diablo 3 esimest lisapakki.

Uudistes on peateemaks mõistagi Amazon ja nende uus digiboks/mängukonsool Fire TV, millel paistab isegi tulevikku olema, sest sellele on tulemas päris mänge, isegi Telltale’i uued sarjad ja nad paistavad investeerima ka inimestesse. Lisaks räägime Microsofti oma Sirist ehk Cortanast ja paarist jaburast uudisest, nagu Kickstarteri simulaatorist ja Don’t Starve’i DLC-st, mis on Steami Early Accessis.

Peale Dark Souls 2 ja Diablo 3: Reaper of Soulsi räägime veel Goat Simulatorist, Knackist, Free to Play filmist ja mitmest teisest mängust. Martin on proovinud ka PS4 Wireless Stereo Headsetti ja jagab muljeid.

Soovituseks on sel nädalal võimalus mäkra mängida, sest Steamist saab Shelteri kuni 7. aprillini kõigest 2,24 euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.