Puhata ja mängida – 102 – 11.04.2014

Me oleme juba ammu öelnud, et FTL: Faster Than Light võiks olla ideaalne mäng tahvlis ja nüüd on see väljas ja see ongi nii hea.

Meie tänase saate külaliseks on aga Jan Rist Euronicsisit, kellega räägime peamiselt Diablo 3 lisapakist Reaper of Souls, aga ka paljust muust, näiteks saavutustest. Uudistes peatume pikemalt Borderlandsi uuel osal, mis tuleb peale arvuti üksnes vanadele konsoolidele. Lisaks räägime Electronic Artsi uuest MOBAst Dawngate ning Sony uuest MMOst H1Z1. Elu Xbox One’iga muutub aina paremaks, sest uuendusi aina tuleb ja tuleb.

Mängudest tuleb pikalt juttu mõistagi Diablo 3: Reaper of Soulist ja FTL: Faster Than Lighti Advanced Editionist, mida Rainer on mänginud iPadiga ja Rein arvutiga. Rainer on veel läbi mänginud omapärase kontrollsüsteemiga Brothers: A Tale of Two Sonsi ja mänginud Hotline Miamit.

Soovituseks on sel nädalal interneti lemmikmäng Spelunky, mis maksab Steamis 4,75 eurot, ja Velvet Assassin, mis maksab kõigest 0,74 eurot sealsamas.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.