Puhata ja mängida – 111 – 13.06.2014

Mõistagi räägime me tänases saates sel nädalal toimuvast maailma suurimast mängumessist E3 2014. Mida uut me teada saime ja mida slelest arvata?

Käime üle kõikide olulisemate tegijate pressikonveretsid ning seal väljahõigatud mängud, alustades Microsoftist, Sony’st, Electronic Artsist, Ubisoftist ning lõpetades Nintendoga. Lisaks valime välja mõned olulisemad mängud, mis meile endale kõige rohkem meelde jäid või huvi pakkusid.

Mängudest räägib Martin sel nädalal Watch Dogsist, mille ta läbi sai. See tegelikult ei ole üldse nii halb mäng, kui kiputakse väitma. Rein sai läbi Wolfensetin: The New Orderi ning seal kipub hea presentatsioon vanakoolimärulit ennast varjutama. Rainer hüppas aga selle nädalaga arvutimängurite sekka, sest sai kokku enda väikese ITX-formaadis arvuti. Räägimegi lähemalt, mis jupid sinna sisse valitud said ja miks.

Soovituseks on sel nädalal Green Man Gamingus käiv allahindlus, mis küll lõppeb keset reedet juba ära, nii et visakse sinna ruttu pilk peale.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.