Puhata ja mängida – 116 – 18.07.2014

Seekord räägime pikemalt Steami Early Accessist ja sellest, et  nii Microsoft kui ka Sony plaanivad selle lähenemise enda konsoolidele tuua.Uudised on seekord pigem mäbngutööstuse pahupoolelt. Crytekil ei lähe hästi ja HomeFront 2 on nüüd ilma mängu režisöörist. Grid Autospordis on võimalik mikromaksetega endale topeltkogemust saada, ka mitmikmängus, ning Ameerikamaa mängupood Gamestop tahab endale raha eest saada ekslusiivset mängusisu. Spelunky’s tehti aga uus maailmarekord, mäng läbiti alla kahe minuti.

Mängudes räägib Martin seekord The Wolf Among Usist, millele ta joone alla tõmbas, aga läbi said ka Valiant Hearts: The Great War ja Ratchet: Gladiator. Rein on Dota 2 lainel ja võitleb seal ning Rainer räägib Nintendo DSi rollikast Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story.

Soovituseks on seekord allahindlustel sillma peal hoidev sait isthereanydeal.com, kuhu on kokku koondatud kõikide olulisemate digitaalsete mängupoodide soodukad.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.