Puhata ja mängida – 117 – 25.07.2014

Gods Will Be Watching on point & click thriller – piksline, täis raskeid valikuid ja see on veelgi raskem, kui arvata oskad. Martin on seda proovinud.

Uudistes aga räägime aga räägime säja ametlikult välja kuulutatud uuest Doomist, mille nimi ongi lihtsalt Doom. Mõistagi ei pääse me mööda Dota 2 Internationalist ja sellest, et EA lükkas uue Battlefieldi ja Dragon Age’i järgmisesse aastasse. Vealve pole veel ära otsustanud, milline saab olema SteamBoxi pult, nüüd on väljas uus versioon. Mängukonsoolid saavad uuendusi, mida need oleks pidanud juba ammu saama, näiteks Wii U saab võimaluse konsoolist-konsooli andmeid üle kanda ja PS4 ning Xbox One saavad 3d Blu-ray toe.

Mängudest tuleb peale Gods Will Be Watchingu juttu veel loomulikult destiny beetast, mis sel nädalal avati ning Dota 2-st ja Hearthstone’i kampaaniast Curse of Naxxramas. Rainer on läbi teinud Killer is Deadi ja on arvutis proovinud OlliOllit ning uut Wolfensteini.

Soovituseks on sel nädalal Squeare Enixi Humble Bundle ning lisaks annab EA tasuta ära The Sims 2 Ultimate Collectioni.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.