Puhata ja mängida – 122 – 29.08.2014

Täna on meil külas Jan Pillav, kes käis Kölni Gamescomi mängumessil ning jagab sealt muljeid uutest mängudest, mis sügisel välja tulevad ja mida seal proovida sai.

Jan räägib pikemalt uuest Alien: Isolationist, õudukast Evil Within ja Until Dawn ning veel paljudest mängudest, millele ta käes külge sai. Uudistes räägime sellest, et Amazon ostis Twitchi, mängupood GOG.com hakkab müüma ka filme ja sarju ja sellest, et internetis ei tasu jobu olla. Hea uudis kõigile Age of Empiresi sõpradele on see, et tulemas on uus Age of Emipresi mäng. Halb uudis aga see, et tegu on mobiilimänguga. Ja veel sellest, mis jubtub kui Tekken ja Pokemon ühes mängus kokku saavad ning Quake Live’i saatusest.

Mängudest räägib Rainer Dibalo 3-st, mis nüüd jõudis Evil Editionina ka uutele konsoolidele ja The Crew beetaversioonist. Martin tutvustab pusle-roguelike’i Road Not Taken ning Rein räägib Bioshock Infinite’i lisaepisoodidest, Plants vs Zombies: Garden Warfare’ist ning Hearthstone’i kampaaniast Naxxramas.

Soovituseks on seekord Gamersgate’i suvelõpu lisaallahindlus.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.