Puhata ja mängida 147. saade

2. juunil ilmub uus Batmani mäng Arkham Knight, nüüd tuli uus äge treiler ka. Kas sellest saab suve parim mäng?

Ja muidugi, Grand Theft Auto V arvutiversioon lükati jälle edasi, varasema 26. märtsi ilmub see 14. aprillil. Järgmisel nädalal toimub San Fransiscos GDC 2015, kus Valve lubas näidata enda VR-lahendust ja muudki, aga eks sellest järgmises saates pikemalt. Kohe tuleb välja Fast & Furious 7 ja Forza Horizon 2 saab selleteemalise eraldiseisva lisapaki. Lisaks paar mängu-uudisest, järgmisel nädalal tuleb välja hullumeelne rulamäng OlliOlli 2 ja ülejärgmisel nädalal tuleb Hotline Miami 2. Neile kellele meeldib kambaga mängida, on võimalus sellel nädalavahetusel Astralscape üritusel võtta osa Starcraft II turniirist Tallinnas.

Mängudest räägime seekord pusleplatvormikast Oddworld: New n Tasty, strateegiamängudest Grey Goo ja Heroes of Might & Might III HD versioonist. Rainer räägin Nintendo mängudest, Wii U mängust Captain Toad: Treasure Tracker ja uue 3DSi mängust The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D. Lisaks veel tuleb juttu Ratchet & Clank 3-st, õigemini selle uusversioonist.

Soovituseks on seekord strateegiamäng Banished, mis maksab natukene üle viie euro.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.