Puhata ja mängida 152. saade

Oleme ette võtnud hulga uusi mängu, nagu Cities Skylines, uus epsioodiline Resident Evil ning Axiom Verge ja tahame teiega muljeid jagada.

Uudistes aga räägime sellest, et kaks sel aastal ilmuma pidanud suurt mängu jäävad tulemata, Xbox One ei näe Quantum Breaki ja WiiU Zeldat. Küll aga on Nintendolt palju positiivseid uudiseid, nagu mitme mängu ilmumistähtajad, sh Mario Maker ja Splatoon, ning veel rohkem vanu mängu on nende virtuaalkonsoolis mängitavad. Kinni pandi aga PlayStation Home, mida vist keegi taga ei igatse ja mis on Assassins Creed Chronicles?

Mängudest räägime kõigist praegu aktuaalsetest episoodilistest mängudest: Game of Thrones, Tales from the Borderlands, Life is Strange ja Resident Evil: Revelations 2. Rainer räägib, kui keeruline või lihtne on Cities Skylinesis ehitada Tallinna linna ja mis juhtub Battlefield Hardlinei lõpus. Martin räägib PS4 metriodvaniast Axiom Verge ja Far Cry 4 lisapakist Valley of the Yetis.

Soovituseks on head ja odavad mängud Steamis: The Vanishing of Ethan Carter maksab 7,5 ja The Talos Principle 10 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.