Puhata ja mängida – 157 – 08.05.2015

Wolfenstein: The New Orderil ilmus uus lisapakk The Old Blood, Rainer on seda mänginud ja annab enda hinnangu.

Uudistes aga räägime sellest, et Oculus Rift tuleb müügile järgmise aasta esimeses kvartalis ja GOGi oma mänguklient Galaxy on nüüd avalikus beetas. Rulamängud on vahepeal varjusurmas olnud, kui Tony Hawk 5 toob need tagasi, Silent Hillsi mängitavat treilerit P.T. aga ei too enam tagasi miski. Tagasi tulevad ka 3D-platvormikad, vähemalt Banjo-Kazooie mõtteline järg sai Kickstarteris kohe rahastatud.

Mängudest tuleb peale Wolfensteini lisapki juttu veel Kerbal Space Programist, mis väljus Steami Early Accessist ning uuest Assassin’s Creed Chronicles Chinast ning neljakesi mängitavast Guns, Core & Cannolist. Lisaks räägib Rainer veel Shadow of Mordorist, Mario Kart 8 viimasest DLC-st ja Mortal Kombatist.

Soovituseks on seekord The Witcherid, mis on Steamis väga odavad, ja Outlast, mis maksab PSNis 6 eurot.

 

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.