Puhata ja mängida – 159 – 22.05.2015

The Witcher 3: Wild Hunt on väljas, me oleme seda proovinud nii arvutil kui ka PlayStation 4-l ning jagame värskeid muljeid.

Uudistes räägime aga sellest, et Oculus Rifti süsteeminõuded on väljas ja need on päris nõudlikud. PS4 eksklusiivne rollikas Bloodborne saab peagi lisapaki, aga samas küsime, kus on lubatud Grand Theft Auto V loopõhised lisapakid, mida alguses välja lubati? Ka see sügis tuleb Need for Speed, millel ongi selline pealkiri, mingit lisapealkirja ei ole.

Mängudest räägime mõistagi pikalt The Witcher 3: Wild Huntist, aga lisaks räägib Rein veel Wolfenstein:The Old Bloodist ja Race the Sunist niing Rainer räägib veel Ori and the Blind Forestist.

Soovituseks on see nädal Shadowrun Returns, mis maksab Steamis 2,80 eurot.

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.