Puhata ja mängida – 164 – 06.26.2016

Kui  plaanisid mängida Batman: Arkham Knighti PC’l, siis täna räägivad Rein ja Rainer pikalt, miks tuleks natuke oodata. Ja lausa, et miks seda hetkel Steamist ostagi ei saa.
2559799-bak_sshot075

Katkised ja küsitavaid valikuid teinud mängud on tänases saates läbiv teema. Bungie Destiny lisapakk on kallis, ning kui sa ei soovi mängu uuesti osta, pead maksma veel rohkem ning mõne asja saamiseks omakorda veel või jooma kohutavat energiajooki. See viimane otsus on muidugi Destiny veel suuremaks naerualuseks seadnud. Driveclub tuli välja katkisena, kuid liimis killud kokku ning ammulubatud tasuta versioon on lõpuks allalaetav. Project Cars tuli välja… katkisena, kuid juba kuulutati välja teine osa. Käivad ka kõlakad, et ZombiU tuleb teistele platvormidele ja räägime natuke mõnest asjast mis veel E3’l silma jäi.

Rein on vahpeal mänginud tasuta tulistamist nimega Dirty Bomb, millle taga legendaarse Enemy Territory tegijad ning ellujäämissimulaatorit nimega The Sunless Sea. Rainer võttis ette Tales From The Borderlandsi uue osa, räägib miks Carmageddon: Reincarnation on väärt ühte punkti ja natuke, nagu ilmselt ka veel nii mõnigi saade, tuleb juttu The Witcher 3st.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.