Puhata ja mängida – 166 – 10.07.2015

Täna on meil külas Ats Kurvet, kes on töötanud Crytekis mängu Ryse: Son of Rome’i valgustuse kallal.

Uudistes räägime sellest, et oleme rohkem selgust saanud uue Hitmani mängu kohta, mis on nagu allalaaditav mäng, mis vaikselt hakkab missioonide kaupa ilmuma. Uus PlayStation 4, mis Jaapanis müüki tuli, on oluliselt voolusäästlikum ja vaiksem kui varasem. Lisaks kuulutati välja uus Raymani mäng (mis on mobiilimäng) ja The Witcher 3: Wild Hunt saab olulise uuenduse, mis parandab menüüsid. Ja räägime ka Telltale’i Minecrafti mängust.

Pikemalt räägime Atsiga tööst Crytekist ja elust mängutööstuses, aga räägime ka sellest, mida me ise oleme mänginud, näiteks Rein tegi arvutil läbi Batman: Arkham Knighti ning Rainer on mänginud uusi Nintendo mänge Splatoon ja Yoshi’s Woolly World. Martin aga räägib Vita mängudest Geometry Wars 3 ja Child of Light.

Soovituseks on sel nädalal The Legend of Korra, mis maksab Steamis 3,74 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.