Puhata ja mängida – 169 – 31.07.2015

ARK: Survival Evolved on avatud maailma ellujäämismäng, Early Accessis, ja see on Steamis tohutult populaarne. Rein on seda mänginud ja räägib, miks.

Ja lisaks tuli sel nädalal välja ka Windows 10 ja räägimegi, mida see mänguritele tähendab. Uudistes räägime veel sellest, et Mafia 3 on lõpuks ametlik ja Razer ostis ära Androidi konsooli Ouya. Nintendo veel välja kuulutamata uuele konsoolile NX kuulutati juba välja mäng ja Dying Light saab suurejoonelise laienduspaki. Räägime ka mängudest, mis peagi välja tulevad, nagu OlliOlli 2, Prison Architect ja Shadowrun: Hong Kong.

Mängudest räägime peale ARK: Survival Evolvedi teisest väga populaarsest mängust ehk autode jalgpallist Rocket League, mida nüüd on rääkinud ka Rein ja Rainer. Martin on läbi teinud lõpuks The Witcher 3: Wild Hunti ja proovinud God of War 3: Remasteredi.

Soovituseks on suur PSNi allahindlus, mis kestab terve augusti, ja Double Fine Adventuresi loomise dokumentaalfilm.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.