Puhata ja mängida 170. saade – Palju uudiseid Gamescomilt!

Tänases saates räägime peamiselt Saksamaal Kölnis toimuva Gamescomi mängumessi uudistest, aga ka Windows 10 kogemustest.

Uudiseid tuli ja tuleb veel Gamescomilt palju, kuid meile jäid silma kaks veidrust. Esiteks see, et kogu Destiny Ghosti tegelase dialoog loetakse uuesti sisse, Peter Dinklage asendab nüüd Nolan North. Ja see, et kaks kuud enne Tony Hawk Pro Skater 5 väljatulekut vahetati välja mängu graafiline stiil. Aga tegelikult oli Gamescomil ka olulisi uudiseid, millest saates täpsemalt räägimegi. Lisaks on nii Martin kui ka Rainer ära installinud Windows 10, räägimegi enda kogemustest, kas mänguritel tasuks enda operatsioonisüsteemi uuendada.

Mängudest tuleb jäkuvalt juttu Rocket League’ist ja Rein räägib edasi ARK: Survival Evolvedist, kuid uue mänguna ka Killing Floor 2-st. Rainer käis viimasel MängudeÖÖ-l ja räägib seal nähtud mängudest, näiteks Eesti mängust Megatitan vs. Cthulhu.

Soovituseks on sel nädalal Namco Bandai Humble Bundle.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.