Puhata ja mängida – 172 – 21.08.2015

Täna räägime sellest, kuidas mänguriarvuti elutuppa tuua ja kuidas seda võimalikult kavalalt teha. Mõistagi enda kogemuste põhjal.

Uudistes räägime sellest, et Cities Skylines saab lisapaki After Dark juba septembris. Xbox One saab nüüd Windows 10-ga FullHD striimimise ja Playstation 4 saab püsivara testimise, mida saab igaüks teha. Nüüd on välja ilmunud müstiline seade Amiiqo, millega saab Amiibo kujukesi…piraatida? Oktoobris ilmuv Unchartedi kogumik saab juurde kaks lisaraskusastet ja Final Fantasy VII jõuab iPadile.

Mängudest räägime täna uuest indimängust Fingered ja Martin räägib uutest mängudest Everybody’s Gone to Rapture ja The Swindle. Rein mängib edasi The Witcher 3 ja räägib veel Fallout Shelterist ning Rainer räägib vanast, aga väga heast Xbox 360 mängust Shadow Complex.

Soovituseks ongi seekord Fingered, mis maksab Steamis 1,99 eurot ja Splatoon on sel nädalavahetusel Wii U peal tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.