Puhata ja mängida – 174 – 04.09.2015

Täna räägime peamiselt kahest uuest suurest mängust, Metal Gear Solid V: The Phantom Panist, mille headuses me ei kahtle, ja Mad Maxist, mille üle puhkeb suur vaidlus.

Uudistes räägime aga kurisoomist ehk Deus Ex: Mankind Divided eeltellimuskampaaniast, lisaks sai Uncharted 4: The Thief’s End endale väljatulekukuupäeva ja XCOM 2 sai uue kuupäeva järgmisesse aastasse. HTC virtuaalreaalsuskomplekt tuleb veel sel aastal limiteeritult müüki ja millalgi on tulemas ka Borderlandsi film.

Mängudest räägime veel peale Metal Gear Solid V ja Mad Maxi lisaks Gear of War Ultimate’ist ehk uusversioonist sarja esimesest osast ja Martin on läbi teinud Until Dawni PS4 peal. Rein räägib veel oma muljetest The Witcher 3-st ja lisaks räägime veel Steami Big Picture uuendusest ja PS4 uuest operatsioonisüsteemist 3.00, mida oleme ka proovida saanud.

Soovituseks on seekord Humble Bundle’i Tom Clancy kraam.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

1 comment on “Puhata ja mängida – 174 – 04.09.2015

  1. Sulev says:

    Viimased podcastid ei ole enam üldse kuulatavad. Kasutan androidil Pocket Casts äppi. Varemalt juhtus mõnikord, et kui kuulamine jäi pooleli, ei osanud rakendus seda edasi mängida ja andis errori. Viimased kolm episoodi ei ole aga üldse kuulatavad. Error tuleb kohe. Teiste podcastidega sellist probleemi pole.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.