Puhata ja mängida – 175 – 11.09.2015

Kohe tulevad välja Forza Motorsport 6 ja FIFA 16 ning arutame koos Sulev Ladva ja Sten Kohlmanniga, mida neist oodata?

Sellel nädalal toimub ka MängudeÖö, mille kava Sten tutvustab. Uudistes räägime uuest Apple TV-st, just mängude vaatenurgast, ja sellest, et Pikmin 4 on peaaegu valmis. Lisaks räägime sellest, et Ubisoft plaanib avada lõbustusparki ja Shovel Knighti lisapakk tuleb järgmisel nädalal. Üks oluline lisapakk tuleb kohe veel, oktoobri lõpus, ja sellest on The Binfing of Isaaci lisapakk Afterbirth.

Peale Forza Motorsporti ja FIFA 16 demo tuleb juttu veel Mario Makerist Wii U-le ning Batman: Arkham Knightist, mille arvutiversioon sai kauaoodatud veaparanduse. Ja ei pääse me ka Metal Gear Solid V: The Phantom Painist.

Soovituseks on seekord PSNi PlayStationi 20. sünnipäeva allahindlus.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.