Puhata ja mängida – 176 – 18.09.2015

Räägime edasi Metal Gear Solid V-st, aga katame ära ka suure hulga väikeseid, aga olulisi uudiseid.

Näiteks räägime Tokyo Game Show uudistest, mis puudutasid peamiselt Sony ja PlayStation 4. PS4 Morpheus virtuaalreaalsuseade kannab nüüd nime PlayStation VR ja selle aastra üks parimaid mänge Bloodborne saab novembris lisapaki The Old Hunters. Resident Evilist tehakse FPS mingil veidral põhjusel, Assassin’s Creed: Syndicate’i Season Passi ostjad saavad igavese XP boosti ja Need for Speed ilmub sel aastal ainult konsoolidele, arvutile aga järgmise aasta kevadel. Starcraft 2 viimane lisapakk tuleb 10. novembril, Nintendol on uus boss ja veel palju uudiseid.

Mängudest räägime peale Metal Gear Solid V veel The Witcher 3-st, aga nüüd tõenäoliselt pikaks ajaks viimast korda. Rainer räägib edasi Mario Makerist ja mõistagi ei saa me mööda ka Rocket League’ist.

Soovituseks on sel nädalal Command & Conquer: Red Alert 2, mis on Originis tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.