Puhata ja mängida – 179 – 09.10.2015

Rainer on mänginud Star Wars Battlefronti beetat ja jagab oma positiivseid esmamuljeid.

Uudistes räägime, mida arvata Far Cry Primalist, mis viib tuntud FPS-sarja kiviaega ja sellest, et Cyberpunk 2077 lubab tulla kolm korda suurem kui Witcher 3. Häälnäitlejate streik kogub veelgi hoogu ja Deus Ex: Mankind Dividedi ebameeldiv eeltellimiskampaania sai enneaegsete lõpu.

Mängudest räägime veel Unchartedi Collectionist, kus on koos kolm PS3-le ilmunud Unchartedi sarja mängu ja Heroes of Might and Magic 7-st. Rainer räägib veel kiiksuga triviamängust Fibbage ja mõistagi Mario Makerist.

Soovitusekls on seekord Tales from the Borderlands, mis maksab Steamis 7,8 eurot, aga ka teised Telltale’i mängud on odavad.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.