Puhata ja mängida – 180 – 16.10.2015

The Witcher 3 esimene lisapakk Hearts of Stone on väljas ja me oleme seda mänginud, lisaks ka veel Star Wars Battlefronti beetat.

Palju Reinu ja Raineri on seda veel mänginud 9 miljonit inimest ja päris paljudele on see veel meeldinud ka. Eesti mäng Rogue Ambassador on Fundwise’is rahastatud ja visuaalselt äge seiklusmäng Firewatch tuleb septembris. Ja ka Rise of the Tomb Raider saab mikromaksetega kaetud.

Peale The Witcher 3 räägime veel The Long Darkist, mis on Steami Early Accessis ja Transformers Devastationist ning Rainer kirub pikalt ja põhjalikult Batman: Arkham Knighti. Lisaks veel räägime The Talos Principle’st ja Cities Skylines DLC-st After Dark.

Soovituseks on seekord Capcomi Humble Bundle ja Steami Stealth Sale.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.