Puhata ja mängida – 181 – 23.10.2015

Sel nädalal said läbi Tales from the Borderlands ja Life is Strange ning mõistagi neist räägimegi.

Uudistes räägime aga sellest, et Nintendo on juba välja jaganud enda uue konsooli NX arendusversioonid arendajatele ja küsimus on, kas uut konsooli on oodata juba järgmisel aastal või läheb neil kauem aega? Lisaks räägime mängus One Life ehk FPSist, milles sul ongi ainult üks elu. ProSkater 5 lükati vanadle konsoolidele edasi ja Guitar Hero Live’i mikromaksesüsteem ületab nii mõnegi valuläve.

Rainer on läbi teinud Tales from the Borderlandsi ja Martin Life is Strange’i, mõlemad on väga head mängud, kuid täiesti omadel põhjustel ning neist räägimegi. Rein on mänginud veel The long Darki ja Rainer annab ülevaate Xbox One uuest kasutajaliidesest.

Soovituseks on seekord, sellele nädalale sobivalt Back to the Future, mis maksab Steamis 5-eurot-midagi ja South Park: The Stick of Truth, mis on 7-eurot-midagi.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.