Puhata ja mängida – 182 – 30.10.2015

Sony tõi Pariisi mängumessil välja hulga uudiseid ja ja uusi mänge ning Rein on saanud käed külge panna HTC Vive virtuaalreaalsusprillidele.

Sony kuulutas välja mitu uut põnevat mängu, näiteks Detroit: Become Human ehk David Cage’i uus mäng, ja nendest kõigest pikemalt räägimegi. Lisaks veel mitu uudist, näiteks Quake Live läks järsku tasuliseks ja Rocket League saab suured uuendused. Batman: Arkham Knighti PC-versioon on müügis tagasi, aga ikka veel katkine. Mario Makeris on ka oluline uuendus ja üldse on seekord jälle põhjust Nintendost rääkida.

Rein räägib enda HTC Vive’i kogemusest, aga mängudest räägime ka, näiteks Rein räägib The Long Darkist ja The Witcher 3 esimesest lisapakist, Rainer aga Downwellist ja Layers of Fearist.

Soovituseks on erinevad Halloweeni-allahindlused, aga peamiselt nendest Anno 2070, mille saab kätte 10 euroga.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.