Puhata ja mängida – 183 – 06.11.2015

Jan Pillav käis Pariisi mängunädalal kohal ja räägib oma muljetest ja Martin Assassin’s Creed Syndicate’ist.

Uudistes räägime Candy Crushist ja sellest, et Activision ostis nende arendaja Kingi ära. Kui sa aga ostsid Batman Arkham Knighti PC-versiooni, võid enda raha tagasi küsida. Saadud raha eest võid osta hoopis lisapaki mängule, mis tuli välja 16 aastat tagasi ehk Age of Emipres 2-le. Mirror’s Edge Cataclysti ost aga lükkub paar kuud edasi, sest see tuleb välja alles järgmise aasta mais, rääkimata äsja väljakuulutatud Epicu uuest mängust, mille kohta on teada ainult pealkiri.

Peale Assassin’s Creed Syndicate’i räägib Martin veel A Beginner’s Guide’ist ja Jan Tony Hawk Pro Skater 5 õudusest. Rein on aga läbi teinud Witcher 3 lisapaki Hearts of Stone ning panustanud enda aega The Bing of Isaacu lisapaki Afterbirth alla ning strateegiamängu Anno 2205. Rainer räägib veel edasi Carmageddon Reincarnationist ja Alien Isolationist.

Soovituseks on seekord GOGi sügisallahindlus.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.