Puhata ja mängida – 184 – 13.11.2015

Just on välja tulnud suur hulk suuri mänge ja me ütleme, kui head need on.

Uudistest proovime see nädal mööda vaadata ja õnneks pole neid palju olnudki. Blizzardi MOBA-FPS Overwatch tuleb peale arvuti välja ka PS4-le ja Xbox One’ile. Blizzardilt on uudiseid veel, näiteks saime teada, et World of Warcrafti lisapakk Legion tuleb suvel ja Activision teeb oma filmistuudio, mis hakkab muuhulgas tegema Call of Duty filme ja sarju.

Kõige tähtsamaks mänguks see nädal on Fallout 4 ja Rein on seda päris palju mänginud, lisaks on tal käsil Call of Duty: Black Ops 3 ja proovinud on ta Samsungi Gear VR virtuaalreaalsuskomplekti. Rainer on mänginud Need for Speedi uut osa, mille nimi on inspireerivalt Need for Speed. Lisaks on ta mänginud veel Halo 5: Guardiansi ja proovinud Steami oma pulti ehk Steam Controllerit. Martin on vahepeal mänginud läbi Soma ja räägib kogemustest.

Soovituseks on seekord The Stanley Parable (3 eurot) ja Grim Fandango Remastered (5 eurot).

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.