Puhata ja mängida – 185 – 20.11.2015

The Rise of the Tomb Raider on eksklusiivselt väljas ja Rainer ütleb, kui hea see on.

Uudistes räägime sellest, et Deus Ex: Mankind Divided lükati pool aastat edasi järgmise aasta augustisse, peatume PlayStationi skandaalil, mis on seotud Pariisi terrorirünnakutega ja räägime hulga Nintendo uudiseid.

Peale uue Lara Crofti seikluste räägime veel Game of Thronesist, millel ilmus viimane episood. Lisaks räägib Rein edasi Fallout 4-st ja ta on läbi teinud Call of Duty: Black Ops 3 kampaania. Rainer räägib, miks talle meeldib uus Need for Speed ja ta on läbi teinud ka Halo 5: Guardiansi. Lisaks veel muljeid Steam Controllerist ja Samsung Gear VR-ist.

Soovituseks on seekord Humble’i poe soodusmüük.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.