Puhata ja mängida – 188 – 11.12.2015

Viimane nädal oli väga uudisterohke ja sellele seekord keskendmegi. Välja kuulutati Psychonauts 2, mitmeid põnevaid VR-mänge, näite Rez ja Rock Band, aga uue kuue saab veel üks LucasArtsi klassik ehk Full Throttle ning Day of the Tentacle uusversiooni näeme juba 2016. aasta märtsis. Üks kaua räägitud ja soovitud mäng ehk System Shock 3 on tõenäoliselt mingil kujul tegemises ja Telltale teeb peale Walking Deadi lisaepisoodi Michonne ka uut Batmani mängu. HTC Vive virtuaalreaalsuskomplekti on oodata aga aprillis. Aga uudiseid on veel palju teisigi.

Mängudest räägib Rainer Uncharted 4 mitmikmängu beetast ja ta on läbi saanud uue Need for Speedi ning The Riose of The Tomb Raideri lõpp ka juba paistab. Rein on aga läbi saamas Starcraft 2: The Legacy of the Voidi.

Soovituseks on seekord Shadow Complex Remastered, mis on arvutile täiesti tasuta.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.