Puhata ja mängida – 189 – 18.11.2015

Meie käest on seda küsitud miljon korda – kumb on parem, kas PlayStation 4 või Xbox One? Me anname nüüd vastuse.

Ja seda kohe pikalt ja põhjalikult ning kaalume ja vaagime Sony ja Microsofti konsooli iga nurga alt ning lõpuks selgub ja objektiiv-subjektiivselt neist parim.

Uudistesräägime sellest, et Hideo Kojima on nüüd Sony leeris. Reaalajastrateegiasõpradele aga on oluline päev 20. jaanuar, mil ilmub Homeworld: deserts of Kharak. The Long Dark saab aga ka üksikmängu ja loo.

Mängudest räägime ka, Rein ja Martin on mänginud Nuclear Throne´i ja räägivad, mis see on. Rainer on läbi teinud Rise of the Tomb Raideri ja kasutas uut Apple TV-d ning rein tegi läbi viimase Starcraft II episoodi ja on tagasi Fallout 4 radadel.

Soovituseks on Rockstari odavmüük Humble Store´is.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.