Puhata ja mängida – 190. saade – 01.01.2016

Täna tõmbame suurejooneliselt koos külalistega mammutsaates joone alla lõppenud aastale, vaatame mängutrende ja kuulutame välja enda lemmikud.

Mis iseloomustas 2015. aastat kui mänguaastat, millised olid trendid ja mis meelde jäi Igaljuhul oli see parem aasta kui 2014, selles oleme kõik ühel meelel. Arutame seda koossaatekõlalistega, kelleks on Sten Kohlmann, Toodz, Jan Pillav ja Joosep Uusväli. Kuulutame välja traditsiooniks saanud saatejuhtide mängutopid ja seda teevad ka meie saatekülalised. Räägime ka sellest, mis meie saatel läks hästi, mis oleks võinud minna paremini ja paotame ka saladuskatet sellelt, mida plaanime teha uuel aastal. Lisaks käib saate taustaks Rocket League’i turniir, kus osavõtjateks saatekülalised ja meie ise. Kuulutame ka välja rahvalemmikud, mille tegime koostöös Meile Meeldib Mängidaga, tulemusi võid näha ka siit.

Soovituseks on ikka Steami talvine väljamüük, hoolimata oma hädadest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.