Puhata ja mängida – 191. saade – Kas 2016 on veel parem mänguaasta?

Kui head mängud ootavad meid sel aastal. Võtame pikemalt lahti esimese poolaasta ja vaatame, mis meid ees ootab.

Esimene poolaasta toob tegelikult üllatavalt palju uusi ja põnevaid mänge, aga arvamuse selles suhtes, kas see tuleb eelmisest parem või halvem mänguaasta, lähevad lahku. Peale selle viskame pilgu peale ka uudistele, millest kõige tähtsam on Oculus Rifti hind. Märtsi lõpus välja tulev virtuaalreaalsusseade hakkab maksma 700 eurot + postikulu veel 40 otsa, mis on üsna üsna palju. Kui palju aga hakkavad maksma HTC Vive ja PlayStation VR? Lisaks saime teada, et Psychonauts 2 on rahastatud ja Steami tabas küberrünnak, mille käigus lekkisid osaliselt kasutajate andmed. Lisaks käib praegy Awesome Games Done Quick, kus heategevuslikel eesmäkidel tehakse mänge läbi väga väga kiiresti.

Mängudest räägime seekord Undertale’ist, mida Rainer on mänginud ja lisaks on ta läbi teinud avatud maailma ja üle-võlli märuli Just Cause 3. Rein räägib oma muderest ja rõõmudest seoses Nuclear Throne’i ja Her Story’ga ning Martin soovitab Hardware: Rivalsit pigem mitte mängida.

Soovituseks on seekord Tom Clancy Humble Bundle.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.