Puhata ja mängida 199. saade – Kas Xbox One on surnud?

Microsoft saadab väga segaseid signaale, mis Xbox One’i juhtuma hakkab, aga on selge, et pea kõik oma eksklusiivid nad toovad välja ka arvutile.

Kas Xbox One saab olema tulevikus parema graafikakiibi ja protsessoriga? Forza 6 ja järgnevad Forzad tulevad arvutile ka. Gear of War Ultimate Edition arvutile on puhta puru. Quantum Breaki teleseriaali osa striimitakse sulle, mitte ei ole plaadil. Ja HoloLensi arendusversiooni saab osta 3000 USA dollariga. Microsoft on uudiste ja segaduse külvamise kohalt olnud väga tänuväärne ja meil on, millest rääkida. Sony seevastu teatas, et PlayStation TV müük lõpetatakse Jaapnais ja Euroopas, Uncharted 4 lükkub kaks nädalat edasi ja PS4 saab arvutisse ja Maci striimimise.

Mängudest räägime The Walking Deadi miniseriaali Michonne esimesest episoodist ja veel Far Cry Primalist. Rein on mänginud hulgaliselt korilusmänge, nagu näiteks Dont Starve Shipwrecked, Factorio ja The Flame in the Flood. Rainer aga on läbi teinud Superhoti.

Soovituseks on seekord PSNi odavmüük.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.