Puhata ja mängida 225. saade: Battlefield 1 beeta ja Xbox One S testitud!

Rein on tagasi ja vahepeal läbinud Uncharted 4. Mida arvab sellest ühest selle ühest räägituimast mängust põline PC-mees?maxresdefault

Uudistes kuuleme, mida arvab Rein World of Warcrafti lisapakist Legion ning, et kosmoserollikas EVE Online on nüüd osaliselt tasuta. Kas nüüd tasuks mõelda arvutil PS3 mängude mängimisele või tasuks investeerida 3DSi, arvestades, et välja kuulutati mitu uut mängu, sealhulgas Super Mario Maker 3DS ja Pikmini küljevaates seiklus? Uus Gran Turismo lükati edasi, aga mis värk on ikkagi selle No Man’s Sky’ga ja kas selle eest on ikkagi võimalik ilma suurte küsimusteta raha tagasi saada? Ning lõpetame paari uue väljakuulutatud mänguga.

Rein on ka proovinud PlayStation VR’i ja võrdleb seda Vive’iga, Rainer testis Xbox One S’i ning räägib kas see tundub ka kiirem ja vaiksem. Lisaks veel Starbound, Battlefield 1 beeta muljed, N++ ja kuidas jookseb Deus Ex: Mankind Divided arvutil?

Soovituseks seekord järjekordne PlayStation Networki allahindlus kus näiteks kogu Call of Duty seeria odavam ning Sierra Humble’i pakk, mis sisaldab näiteks legendaarseid hiireklikikaid, kus erinevalt LucasArtsi omadest võimalik surma saada või lõksu jääda.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.