Puhata ja mängida 246. saade: Resident Evil VII! Nioh! Conan Exiles!

Täna ainult uued mängud, mida me oleme ka mänginud: Rainer ja Resident Evil VII, Martin ja Nioh, Rein ja Ealy Access (Conan Exiles ja Astroneer).

Uudistes räägime aga sellest, et Euroopa Komisjon on lõpuks hakanud tegelema mängude geoblokeeringuga – õigemini selle kaotamisega Euroopa Liidus. The Elder Scrolls Online, mitte eriti populaarne MMO, saab endale Morrowindi-teemalise lisapaki, ehk astub fännidel väga õrnalekohale, kas see aga päästab seda MMO-d? Lisaks tuli kohtuotsus, et Oculuse tehnoloogia on varastatud ja Pillars of Eternity 2 sai ühisrahastatud.

Rainer on mänginud Resident Evil VII PS4 peal ja on siiani nähtuga rahul. Martin on saanud proovida PS4-eksklusiivset märulirollikat Nioh ja see on… raske. Raskem kui Soulsi sarja viimased mängud. Rein aga on PC-maailmas proovinud kahte Steami Early Access mängu Conan Exiles ja Astroneer. Ja ta tegi Thumperi läbi!

Soovituseks on Project Cars, mille saab Humble Bundle´ist pakis koos teiste mängudega umbes 8 euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.