Puhata ja mängida 275. saade: Gamescomil särasid üllatuslikult hoopis arvutimängud

Gamescomi mängumessi kõige ägedamad mängud olid ainult arvutile tulevad mängud, sest kuulutati välja Age of Empires IV ja Anno 1800. See on vahelduseks väga äge.

Microsofti pressikas Gamescomil jäi lahjaks ja suurt midagi peale Xbox One X konsooli eriversiooni välja ei kuulutatud.  See Eestis müügile ei tule, küll aga tuleb PlayStation 4 Gran Turismo eriversioon. Lisaks kuulutati veel välja paar põnevat mängu, näiteks The Good Life ja Biomutant. Viimane on avatud maailma postapokalüptiline kung fu märulirollikas…

Rein on üle tüki aja tagasi ja ta räägib mängudest nagu Hellblade: Senua’s Sacrafice ja Pyre. Rainer on läbi teinud Unchartedi lisapaki The Lost Legacy ja ka Martin on mänginud seda. Lisaks räägib veel Rainer, miks Nintendo Switchi peal on Splatoon 2 ja Sonic Mania vga head mängud.

Soovituseks on seekord Alien: Islolation, mille Saab Humble Bundle’iga 6 euro eest, ja Doom 3: BFG Edition, mis maksab GOG-is 5 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.