Puhata ja mängida 277. saade: Mario + Rabbids + uus Life is Strange

Täna räägime uutest headest mängudest ja külas on Sulev Ladva, kes räägib viimasest Mass Effectist ning ütleb, mida oodata sügise auto- ja spordimängudest.

Ootamatusena on L.A. Noire tulemas praeguse põlvkonna konsoolide, sealhulgas Switchile ja osaliselt ka HTC Vive’ile. Räägime uudistest seoses kahe Eesti mänguga, Shortest Trip to Earth on ühisrahastuses ja Skyfront ilmus Steami varajases ligipääsus 29. septembril. PUBGi on ostnud juba 10 miljonit inimest ja Tomb Raider 2-st tehakse fänniversiooni, mille demo saab juba mängida.

Rainer on Switchi peal mänginud Mario + Rabbids Kingdom Battle’it ja veel Windjammersit, Martin ütleb enda arvamuse Unchartedi lisapakki kohta ning on läbi teinud Life is Strange: Before the Stormi esimese episoodi, mis on üllatavalt hea.

See on ka selle nädala soovituseks, konsoolidele maksab see 6 eurot, arvutile tuleb aga osta kõik kolm osa korraga, aga see tundub seda väärt olema.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.