Puhata ja mängida 280. saade: Kui lihtne on praegu alustada CS:GO’ga?

Martin otsustas tõsiselt proovida see nädal Counter-Strike: Global Offensive’i ja räägib pikalt, kuidas ta seal hakkama sai ja kuidas talle see meeldib.

Red Dead Redemption 2 kohta tuli välja mitte-uudis ehk treiler, millest me ei saanud pea midagi uut teada. Nintendo SNES Mini tuleb see nädal välja, aga seal sees on sama kiip, mis NES Minil. Räägime ka Eesti mängudest, näiteks No Truce with The Furies saab väljamaal kiita, aga Skyfronti jõudmine Steami lükkus nädala võrra edasi ja nüüd tuleb see Steamis välja 28. oktoobril.

Martin on nüüd umbes kümme tundi teinud CS: GO-d ja ta on juba mängu jõudnud sisse elada. Mis mäng see võistluslik FPS üldse on ja miks see osadele inimestele nii väga meeldib? Rainer teeb edasi hiilimismängu Dishonored: Death of the Outsider ja Mario & Rabbids: Kingdom Battle’it. Lisaks tegi Martin läbi ühe halva mängu – seiklusmängu Maize.

Soovituseks on seekord PlayStation Plus, kus oktoobris on tasuta Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.