Puhata ja mängida 285. saade: Assassins’s Creedi ja Wolfensteini uued osad on üllatavalt head

Rainer on mänginud Wolfenstein II: The New Colosseust ja Martin Assassins’s Creedi uut osa Origins ning mõlemad on üllatavalt head mängud.

Sony kuulutas sel nädalal Pariisi mängunädalal välja hulga uusi mänge ja pikemalt lahkamegi sealt tulnud teateid, näiteks Sucker Punchi uut avatud maailma mängu ja Evolutioni uut kihutamismängu. Lisaks saime teada, et Housemarque ei taha enam arkaadtulistamisi teha ning PlayerUnknowns Battlegrounds tuleb välja ametlikult detsembris.

Kui palju on Wolfenstein II muutunud varasemate osadega? Kas tõesti Assassin’s Creed saab veel huvitav olla ainult sellega, et on viidud vanasse Egiptusesse? Nendele küsimustele leiamegi vastused. Rein on aga Nintendo Switchi peal läbi teinud Zelda ja räägib VR-mängust Arktika1, mille on teinud Metro-sarja tegijad.

Soovituseks on PlayStationi topeltallahindlus, kus päris värske Dishonored: Death of the Outsider maksab kõigest 15 eurot. Aga suured allahindlused on käimas mujalgi.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.