Puhata ja mängida 297. saade: Kui see saaks õigel ajal valmis, siis poleks see Rockstari mäng

Nüüd saad meid toetada ka Patreonis – http://www.patreon.com/puhatajamangida

Shadow of the Colossus on mänguajaloo tüvitekst, Martin on selle uusversiooni  PS4 peal mänginud ja see on oluliselt viimistletum ja parem kui oleks võinud arvata.

Kes oleks võinud arvata, aga Red Dead Redemption 2 lükati edasi oktoobrisse!Kes oleks võinud arvata, et Nintendo Switch müüb ainult üheksa kuuga rohkem kui selle eelkäija Wii U. Ja et Mario Kart tuleb mobiilidele! Kuna Fortnite on nii populaarne, siis paneb Epic enda MOBA Paragon üldse kinni varsti.

Shadow of the Colossus on avatud maailma seiklusmänge, mille sarnaseid rohkem ei olegi ja see teeb selle nii eriliseks. Miks täpselt aga, sellest räägimegi. Lisaks räägime veel They Are Billionsist ja mõnest vanast lemmikust, mis ikka kaarega meie juurde tee tagasi leiavad.

Soovituseks on seekord Planet Coaster lõbustuspargisimulaator Steami, mis maksab 9 eurot. Või Humble Bundle, kus seekord on hulk Rockstari mänge.

Lisaks saad meie tegemisi toetada nüüd ka Patreonis.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.