Puhata ja mängida 61 – 21.06.2013

* Xbox One on regioonivaba, kasutatud mängud on okei
* Külas on uue Eesti mängu Trail Blazer arendajad
* Mängud: The Last of Us, DayZ, Gunpoint, Catherine, The Swapper
* Soovitus: Humble Bundle

Sellel nädalal üllatas Microsoft teatega, et internet on nad põlvili surunud. Xbox One’il ei ole ei regioonilukku ega digitaalset koopiakaitset, mis pidi välistama mängude müümise-vahetamise (vähemalt vanal kujul). Kahjauks jäävad seetõttu aga ära ka mõned lennukad ideed, nagu digitaalne mängukogu ja muudki. Üle pika aja on meil külas mänguarendajad, kes tutvustavad uut Eesti mäng Trail Blazer, millele on laheda muusikatausta loonud Cadea. Kohal on kõik mängu arendajad ehk Mikk Melder, Sander Ots ja Norman Niklus.

Lisaks:
* Steam annab võimaluse mänge laenata?
* Fez 2 tuleb!
* The Walking Deadi DLC 400 Days tuleb juba juulis

Mängurubriigis räägime endiselt The Last of Usist, mis paistab olema selle aasta siiani parim mäng. Lisaks on Rein sukeldnud oma sombimaailmalõppu DayZ. Martin ja Rein on läbi mänginud laheda mängumehaanikaga 2D hiilimisplatvormika Gunpoint ja Rainer on ette võtnud Cathrine’i.

Soovituseks on sel nädalal Humble Bundle, kus nii nii arvutile kui ka Androidi sedamete on vähemalt ühe dollariga saadaval nii Stealth Bastard Deluxe, Organ Trail: Director’s Cut, esimene Broken Sword ja veel mitu muud mängu.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.