Puhata ja mängida 67 – 02.08.2013

2. augusti Puhata ja mängida: Vanakool uues kuues – Rise of the Triad

* Kas Rise of the Triadi uusversioon on hea?
* Fez 2 jääb ära
* Mängud: Rise of the Triad, Call of Juarez: Gunslinger, Chivalry: Medieval Warfare, Shadowrun Returns, Rayman Origins, Zelda Spirit Tracks
* Soovitus: Humble Bundle

Sel nädalal räägime sellest, et äsja välja kuuluttaud Fez 2 jääb ära, sest mängu arendaja Phil Fish on solvunud kõigi ja kõige peale ning teeb üldse mängudega lõpparve. Uudistes teeme veel juttu sellest, et välja on kuulutatud jälle uus Tomb Raider, palju Playstation 4 laseb mängudel enda mälu kasutada, Bioshock Infinite saab loopõhised lisad ja veel paljust muust.

Olulisemaks mänguks on sel nädalal välja tulnud Rise of the Triad, 1994. aastal ilmunud FPSi uusversioon. Juttu tuleb aga veel nii uutest kui ka vanadest mängudest, näiteks Shadowrun Returnsist, Call of Juarez: Gunslingerist, Chivalry: Medieval Warfare’ist, Rayman Oringinsist ja veel mitmest mängust.

Soovituseks on sel nädalal Humble Bundle, kus saab Saints Row 3 kas või ühe dollariga, aga ka PSNi allahindlus, kus 5 euroga saab kätte Retro City Rampage’i.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.