Puhata ja mängida 68 – 09.08.2013

Kuum suvi käib jätkuvalt ja Martin on sedapuhku ära, ning saadet teevad Rein ja Rainer, kes kutsusid külla juttu ajama taaskord Jorgen Matsi. Juttu tuleb DOTA 2 kolmandast rahvusvahelisest võistlusest, kus võistlustules ka Eesti päritolu Puppy, na’vi tiimis. Rääkides Eestist, siis kohaliku bändi Neoandertals bassimees on teinud horrormängu, mida juba internetist vaadata saab. Rein ja Rainer sellest traileri põhjal küll palju ei arva.

Lisaks tuleb juttu veel sellest, mis Playstation 4 ja Xbox One Eestis maksma saavad. Ilmselt tuleb säästuarved valmis panna ja rahakott lukku jätta, mõlemad koos nõuavad ligemale 1000 eurot. Lisaks veel väikeseid uudiseid uute konsoolide kohta. Vähemasti ei pea nüüd HDMI kaablit eraldi ostma.

Suvi on peagi läbi ja nii mõnigi sügisene mäng saab väljalaskekuupäeva. Aga kuigi uudised uutest Zeldadest on head, siis kas miski suudab päästa ulpiva WiiU? Sega räägib, et selleks võiks olla Sonic, aga kui Sega ostaks ära väljaandja ja arendaja Atluse, siis kas sellest võiks tulla midagi, mis Nintendo konsoolid jälle õide lööks?

Olgugi, et õues on kuum ja kaunis, siis härrasmehed jõuavad mängida üksjagu. ROTT töötab nagu piisavalt halb film, The Incredible Adventures of Van Helsing meeldib kindlasti neile, kellele meeldisid vanad Diablod ja Torchlight, enne Pikmin 3 saab ennast soendada esimese osaga, ning Jorgen räägib ka, kuidas Papo & Yo näitab, et vägivallata mänguga saab jutustada väga isiklikku lugu vägivallast.

Soovituseks seekord The Incredible Adventures of Van Helsing, paraku ilma Hugh Jackmanita.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.