Puhata ja mängida – 69 – 16.08.2013

16. augusti Puhata ja mängida: Grand Theft Auto V mitmikmängu-uudised ja võimalik arvutiversioon?

Suvi pole enam nii soe, kuid mängude kohalt hakkab nüüd alles kummaks minema. Seda näitab kas või see, et meil on üle tüki aja video väljas, Rise of The Triadi ehk R.O.T.T.i tutvustus. Aga… Grand Theft Auto V kohta on tulnud hulk uudiseid, eelkõige selle kohta, mis puudutab mitmikmängu, ja palju kuulujutte ja natukene käegakatsutavaid tõendeid selle kohta, et GTA V arvutiversioon ilmub ja ilmub juba sel sügisel.

Mööda ei saa me ka sellest, et nädalavahetusel lõppes Dota 2 International 3 ning olemas on ka iganädalane rubriik ehk mida Microsoft sel nädalal on Xbox One’i juures muutnud. Jah, Kinect ei pea enam kogu aeg sees olema, aga sügisel tuleb Xbox One ametlikult müügile üksnes 13 riigis. Uudiseid on muidugi veel, näiteks The Witcher 3: Wild Huntil ja The Wolf Among Usil tulid välja treilerid, Thomas Was Alone’i tegijalt tuleb uus mäng Volume ja Playstation Vita sai juurde lahedat funktsionaalsust.

Mängudest räägivad Martin ja Rein uuest indie-hitist Papers, Please, mis teeb piirikontrolöri ameti väga põnevaks. Rein räägib veel sellest, kuidas tal on Dota 2 lainel elu sujunud, lisaks veel Payday 2 ja Don’t Starve. Rainer pole suurt mängida jõudnud, aga siiski on ta lõpuks kätte saanud DuckTalesi GameBoy versiooni, tuletagem meelde, et uusversioon sellest mängust ilmus just loetud päevade eest.

Soovitust ei pea sel nädalal kaugelt otsima, Humble Bundle’is on Origini promopäevad ja alla viie dollari eest võid saada endale mitu hittmängu, sh Battlefield 3, Dead Space 3, The Sims 3 ja veel mitmeid. Medal of Honori ka.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.