Puhata ja mängida 70 – 23.08.2013

Martin on üle pika aja stuudios, seega arutelu selle üle, kas Origin hakkab Steamile kandadele astuma, käib hoopis libedamini. Saksas käiv Gamescom mess on samuti toonud ohtralt uudiseid – Playstation 4 väljalaskekuupäevad, mängude uuendamine praeguselt generatsioonilt uuele ning paljude eelmise aasta lemmikmäng XCom – Enemy Unknown saab lisapaki, nagu ka Diablo 3. Muu seas.

Raineri süda läheb järjest soemaks Vita suhtes ning see paistab enne uhkemana tundunud WiiU iga kuuga järjest kaugemale tolmu jätvat. Gamescomil kuulutati sellele pihukonsoolile välja nii mõndagi põnevat, nagu Fez ja Borderlands 2, aga kui sinna juurde lisada ka PS+ ja tasuta mängud, siis on selle, nüüd odavama hinna vastu raske midagi panna.

Suvi hakkab järjest rohkem sügiseks pöörama, seega mängida on samuti rohkem. Aga enne kui suured väljalasked nagu Saints Row 4 või Splinter Cell ette võetakse tuleb end läbi närida Duck Talesist, ROTTist ja vanade mängude lisapakkidest.

Origini Humble Bundle käib veel ikka, kuid lisaks on võimalik igalt poolt saada odavalt Total War mänguseeriat. Uhke kõigile RTS-žanri armastajtele paari euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.