Puhata ja mängida – 72 – 06.09.2013

Martin on taaskord eemal, aga Sulev Ladva ansamblist Burn Still tuleb ja räägib meile, kuidas on Splinter Cell: Blacklist ning kui palju sellel paljuräägitud Pihtlas toimuval levelil tegelikult Eestiga pistmist on (vihje: suurt midagi). Lisaks saame teada täpselt millal Xbox One väljalaskekuupäev on, ning millised pisivead ja täiendused mõlemad uued konsoolid viimasel hetkel veel saanud on. Otseloomulikult aga ei tea me veel siiski, millal või kas Xbox One Eestis lettidel on. Ameeriklaste pikk nädalavahetus ja Seattle’is toimunud järjekordne PAX-mess eriti muid uudiseid meile ei toonudki.

Selle eest räägivad härrasmehed veel pikemalt Saints Row 4st, Duck Tales Remasteredist, The Bureau: XCOM Declassified’ist ning sellest, miks Vita järjest rohkem täiesti adekvaatne konsool tundub.

Soovitusena seekord PlayStation Networgi allahindlus jaapani mängudele. Kellel siiani näitkeks Mega Man 9 mängimata – praegu hea võimalus.

Ka youtubest leiab uue video – sedapuhku mängivad Rein ja Rainer Shadowrun Returnsi.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.